Ptaki są wyjątkowymi zwierzętami. Fascynują ludzkość od bardzo dawna, ponieważ posiadają coś, czego nigdy nikomu nie udało się osiągnąć – niezwykłą swobodę latania. Poza tą ciekawą umiejętnością wyróżniają się pięknym wyglądem i kolorystyką piór. Dzikie ptaki stanowią bardzo wdzięczny motyw artystyczny wykorzystywany przez artystów na przestrzeni wieków. Są nie tylko piękne pod względem wyglądu, dzięki symbolice potrafią nadać wyjątkowego charakteru w każdym domu.

Większość ptaków, na prezentowanych w tej kategorii plakatach i limitowanych printach, została podkreślona poprzez białe tło. Zdarzają się wyjątki, ale trzeba przyznać, że minimalistyczna forma jeszcze bardziej uwypukla piękno tych niesamowitych stworzeń.

Poniższe limitowane Printy oraz plakaty powstały wyłącznie na podstawie autorskich prac akwarelowych Karoliny Kijak -Dzikońskiej. Wydruk wykonywany jest w oparciu o wysokiej jakości pigmenty, ekologiczne i bezwonne. Z kolei matowe teksturowane wykończenie pozwala zachwycać się niesamowitymi szczegółami ilustracji.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl