Kiedy pomysł nabiera kolorów i skrzydeł: Zapowiedź pierwszego artbooka 0

Skrzydlate akwarele ciekawostki o polskich ptakach

Żyjemy w erze w której świat informacji i inspiracji stoi przed nami otworem. Dla wielu twórców, takich jak ja i Ty, każdy dzień przynosi nową wizję, świeżą inspirację i niekończące się możliwości. Ale jak często te iskry kreatywności zamieniają się w ogień realizacji? Co się wydarzyło, że w końcu odważyłam się stworzyć swój własny skrzydlaty Artbook? Zapraszam :)

czytaj całość »
Stan Lee, czego nauczyłam się od twórcy Marvela 0
Stan Lee, czego nauczyłam się od twórcy Marvela

 

O Stanie Lee wiedziałam do tej pory tylko tyle, że wymyślił postać Spidermana. Obejrzenie dokumentu na temat jego twórczości, zmieniło jednak moje myślenie w sposób jakiego się nie spodziewałam. Czego dowiedziałam się od Stana i co zamierzam zmienić w swojej twórczości? 

czytaj całość »
Dlaczego zrezygnowałam z Printów 0
Koniec Limitowanych Printów
 
Tylko do końca lipca będziecie mogli kupować u mnie w sklepie Printy w limitowanej edycji. Dlaczego? i co ma z tym wspólnego sztuczna inteligencja
Jeśli jesteście ciekawi to zapraszam do, krótkiego wyjaśnienia.
czytaj całość »
Jak maluję akwarelami na codzień? 0

Akwarela to dla mnie jedna z najbardziej magicznych technik malarskich. Gdy oglądam prace mistrzów tej techniki za każdym razem jestem pod wrażeniem świeżości i przejrzystości jaką można uzyskać za pomocą farb wodnych.  To właśnie te cechy zachwycały mnie w tej technice od dzieciństwa. Na przełomie lat, po krótszych i dłuższych przerwach wracałam do niej  i obecnie stanowią moje stałe narzędzie pracy.

czytaj całość »
Sikorki w Polsce czyli bogatka, modraszka, sikorka uboga, czarnogłówka, czubatka i sosnówka 2
Sikorki w Polsce czyli bogatka, modraszka, sikorka uboga, czarnogłówka, czubatka i sosnówka

Sikorki to powszechnie znane i lubiane ptaki w Polsce. Są kolorowe, żyją w bliskim sąsiedztwie z ludźmi, w dodatku są sympatyczne i mało bojaźliwe, dzięki czemu są wdzięcznym obiektem do obserwacji. W Polsce występuje na stałe 6 gatunków sikor. Warto poznać więcej ciekawostek na temat każdej z sikorek, jakie u nas występują.

czytaj całość »
Jak powstały Ilustracje do Gry planszowej "Łąka"? 0

Kilkadziesiąt kart z dzikimi zwierzętami? Gra planszowa? Wydawnictwo Rebel, którego wydania znam i cenię? To jest jedna z tych propozycji współpracy, nad którymi nawet się nie zastanawiam. Od razu przed oczami migają mi pomysły, jak mogłoby to wyglądać.

czytaj całość »
Szpak opis, ilustracje i ciekawostki 1

Szpak to bardzo towarzyski ptak. Szczególnie poza sezonem lęgowym wprawia zachwyt tworząc akrobatyczne spektakle na niebie razem z setkami towarzyszy. Niesamowite kształty chmur szpaków zdobią jesienne niebo, a fletowe pieśni szpaka po zimie tworzą prawdziwie wiosenny klimat.

szpak akwarelowa ilustracja

czytaj całość »
Kruk - opis, ciekawostki i ilustracje 0

Kruk, choć w ostatnim stuleciu był prawie doszczętnie wytępiony, obecnie staje się w Polsce coraz liczniejszy, zwłaszcza na terenach położonych na wschód od Wisły, na zachodzie dość rzadki. Piękny i elegancki ptak o bardzo bogatej symbolice i mocnym miejscu w kulturze słowiańskiej, germańskiej i nordyckiej.

kruk akwarela ilustracja

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl